--=REKLAMA=--

Pomoc

Podstawowe zasady korzystania z Joomla!WikiPL

Z Joomla!WikiPL

Wersja Zwiastun (dyskusja | edycje) z dnia 17:02, 14 kwi 2009

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)

Ta strona zawiera propozycje i krótkie opisy głównych zasad i zaleceń , na jakich się opieramy, tworząc Joomla!WikiPL. Prosimy, zapoznaj się z nimi.

Treści wpisywane do Joomla!WikiPL udostępniane są na wolnej licencji JEDL. Do opublikowanych tutaj materiałów zachowujesz wszelkie prawa autorskie w zakresie własnego wkładu w udostępniane treści (autora, tłumacza) - możesz je także opublikować gdzie indziej lub pod inną licencją, ale nie możesz cofnąć raz udzielonej licencji – ten tekst pozostanie na zawsze objęty licencją JEDL. W razie wątpliwości zerknij na stronę Licencja Elektronicznej Dokumentacji Joomla!.
Jeśli publikujesz materiał udostępniony w innym miejscu przez kogoś innego, zamieszczaj informację o prawach autorskich i odnośnik zwrotny - do oryginału lub źródła.
  • Szanujemy prawa autorskie
Joomla!WikiPL jest zbiorem dokumentacji udostępnionej do bezpłatnego publicznego użytku na warunkach JEDL. Możesz tu publikować własne materiały, na które udzielasz licencji JEDL oraz materiały i tłumaczenia materiałów, które zostały udostępnione w innych miejscach na warunkach JEDL lub innej licencji wolnej dokumentacji. Nigdy nie zamieszczaj tu http://wiki.joomla.pl/Pomoc:Pomoc materiałów, które mogą naruszać prawa autorskie innych osób. Tego typu postępowanie może poważnie zaszkodzić Joomla!WikiPL. Jeśli masz wątpliwości co do statusu prawnego danego tekstu, grafiki lub danych dźwiękowych – dodaj zamiast nich stworzone przez siebie. W razie wątpliwości zerknij na stronę Joomla!WikiPL:Prawa autorskie.
  • Tworzymy, bo chcemy i lubimy
dyskusje i krytyka służyć winny doskonaleniu, a nie uprzykrzaniu wspólnej pracy --------------- dodać opis
  • Dbamy o etykietę i atmosferę współpracy
Celem Joomla!WikiPL jest wspólne tworzenie jak najbogatszej elektronicznej biblioteki polskiej dokumentacji Joomla!, służącej wszystkim pomocą w obsłudze i optymalnym wykorzystaniu Joomla!. Wspólny cel wymaga współpracy, w tym dyskusji i krytycznej oceny efektów. A dyskusje i oceny zawsze w jakiejś mierze dotykają nas osobiście. Któż lubi adresowane do siebie uwagi, nawet gdy są słuszne, potrzebne i wręcz oczekiwane. Dlatego dbałość o atmosferę życzliwej współpracy podnosimy do rangi jednej z najważniejszych zasad Joomla!WikiPL. Weź pod uwagę, że pracujemy tu wszyscy razem dla wspólnego dobra, a dzięki temu, co robimy, zawartość Joomla!WikiPL jest coraz bardziej wartościowa. Wszelkie spory i oceny są tym cenniejsze, w im większym stopniu odnoszą się do rzeczy samej, a nie do uczestników. Pamiętaj więc zawsze o Wikietykiecie.