--=REKLAMA=--

Joomla!WikiPL

Rejestracja i logowanie

Z Joomla!WikiPL

W wiki każdy może śmiało tworzyć i poprawiać strony. Oprogramowanie Mediawiki umożliwia każdemu edycję materiałów bez logowania się, ale ze względu na ogromne ilości spamu, ograniczyliśmy to uprawnienie tylko do użytkowników zarejestrowanych. Mamy nadzieję, że nie będzie to dla Ciebie dużą przeszkodą.

Rejestracja

Aby się zarejestrować, w górnym pasku nawigacyjnym znajdź i wybierz pozycję Logowanie. Zostanie otwarta strona z formularzem rejestracyjnym. Wpisz swoje dane, przepisz kod ochronny i wyślij formularz. Od tego momentu będzie już możliwe logowanie się do Joomla!Wiki i konfigurowanie swoich preferencji. Natomiast tworzenie i poprawianie stron możliwe będzie dopiero po potwierdzeniu istnienia i poprawności adresu e-mail.

Na podany w formularzu rejestracyjnym adres poczty elektronicznej otrzymasz link potwierdzający istnienie adresu. Kliknij go lub skopiuj, a następnie wklej w pasku adresu swojej przeglądarki i wywołaj stronę. Od tego momentu, po zalogowaniu się do wiki, możliwe będzie także tworzenie i poprawianie stron.

Logowanie

Aby się zalogować do JoomlaWikiPL, w górnym pasku nawigacyjnym znajdź i wybierz pozycję Logowanie. Zostanie otwarta strona z formularzem logowania. Wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło, a następnie kliknij przycisk Zaloguj.

Możesz zaznaczyć okienko Zapamiętaj moje hasło na tym komputerze (maksymalnie przez 180 dni).