--=REKLAMA=--

Joomla!WikiPL

Ekrany pomocy Joomla

Z Joomla!WikiPL

Wersja Zwiastun (dyskusja | edycje) z dnia 04:41, 7 gru 2013

(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)


Ekrany pomocy podręcznej dla Joomla!

Zaplecze administracyjne Joomla! zawiera wbudowany system pomocy podręcznej. Standardowo jest ona wyświetlana w języku angielskim. System pomocy podręcznej Joomla! może pobierać treść ekranów pomocy z plików HTML lub XML przechowywanych w katalogu administracyjnym Joomla! na serwerze lokalnym albo - częściej - z zewnętrznego serwera pomocy.

Jeśli uważasz, że jest to potrzebne i użyteczne rozwiązanie, pomagaj nam rozwijać ten projekt. Każdy może zrobić coś konkretnego - Ty również - chociażby wykonać i dodać brakujące zrzuty ekranów. Dzięki naszemu projektowi polscy użytkownicy Joomla! mogą korzystać podręcznej w języku polskim.

Wykaż swoje zaangażowanie w Projekt Joomla!, Zgłoś się do pomocy w tym projekcie Joomla!WIkiPL na stronie dyskusji. Daj z siebie, co potrafisz i tyle, ile możesz.

Portal ekrany pomocy1.png

Dostępne kategorie ekranów pomocy

Poniższe strony zawierają dostępne zestawienia ekranów pomocy dla każdej wersji Joomla!, począwszy od wydania Joomla 1.5.

FAQ

Jak działa system pomocy podręcznej i jak go skonfigurować?
Kompleksowe informacje na temat, jak działa system pomocy począwszy od wersji Joomla 1.6, jak administratorzy i projektanci witryn mogą skonfigurować pomoc podręczną oraz jak programiści mogą włączyć pomoc podręczną do swoich rozszerzeń, można znaleźć tutaj:

Redakcja projektu