--=REKLAMA=--

Pomoc

Informacje prawne

Z Joomla!WikiPL

Informacje prawne

Korzystając z Joomla!WikiPL trzeba się liczyć z tym, że:

  • Używasz Joomla!WikiPL na własną odpowiedzialność!
  • Joomla!WikiPL nie udziela porad fachowych, medycznych, prawnych ani innych.
  • Może zdarzyć się, że na Joomla!WikiPL znajdziesz nieprawdziwe informacje.
Ikona informacja.png
 Informacja

Joomla!WikiPL nie udziela żadnych gwarancji, zapewnień ani obietnic dotyczących poprawności publikowanych treści. Nie udziela też żadnych innych gwarancji, zarówno jednoznacznych, jak i dorozumianych.

Materiały zawarte na Joomla!WikiPL tworzą nieodpłatnie ochotnicy zarówno pracujący indywidualnie jak i w grupach, którzy rozwijają tym samym wspólny zasób ludzkiej wiedzy. Takie rozwiązania pozwalają każdemu użytkownikowi Internetu na zmianę zawartości znalezionej na stronach Joomla!WikiPL. Choć dołożyliśmy wszelkich starań, aby treść modułów zawierała wiarygodne informacje, nie jesteśmy w stanie ręczyć za wszystkie.

Nie oznacza to, że nie znajdziesz w Joomla!WikiPL wielu wartościowych informacji, jednakże należy być świadomym, że Joomla!WikiPL NIE MOŻE gwarantować, w jakikolwiek sposób, wiarygodności informacji znalezionych na jej stronach. Ktoś mógł zmienić treść modułu lub dokonać wandalizmu, którego nie dostrzegliśmy.

Ikona informacja.png
 Informacja

 Żaden z autorów, współpracowników, sponsorów, administratorów, operatorów albo ktokolwiek związany z Joomla!WikiPL w żaden sposób nie może być odpowiedzialny za pojawienie się jakiejś niedokładnej lub oszczerczej informacji lub za sposób użycia jej przez internautów.


Pamiętaj, że także Ty możesz korygować artykuły na Joomla!WikiPL!