--=REKLAMA=--

Joomla! dla nowicjuszy/Podręcznik kompletnego nowicjusza

Z Joomla!WikiPL

Witaj w świecie Joomla! - jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (CMS) i platformie programistycznej.

Joomla! jest sprawdzonym, elastycznym i efektywnym narzędziem wspieranym przez aktywną i życzliwą społeczność projektantów i użytkowników. Cieszymy się z Twojej decyzji, by zastosować Joomla! na swojej stronie internetowej.

Wprawdzie na poznawaniu Joomla! można spędzić całe życie, ale jeśli opanujesz podstawy, potrafisz budować atrakcyjne i przydatne strony internetowe w bardo krótkim czasie i bez specjalnych umiejętności technicznych.

Chcesz rozpocząć pracę z Joomla!, ale nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się, jakie techniczne umiejętności są potrzebne, by osiągnąć sukces? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. Proponujemy Ci dwie ścieżki:

  • Przewodnik kompletnego nowicjusza w Joomla!, który przeglądasz, jest właśnie dla Ciebie. Przewodnik zawiera listę artykułów na tej wiki, które powinny Ci pomoc zacząć szybko pracować z Joomla!. Objaśnia on zwięźle pewne ogólne terminy i techniki, które mogą być Ci już znane. Jest to dobry punkt wyjścia do poszukania odpowiednich opracowań w Internecie.
  • Pierwsze kroki z Joomla! to seria samouczków z podręcznymi instrukcjami dla osób, które wcześniej nie korzystały z Joomla. Wyjaśniają one wszystkie podstawowe techniki pracy krok po kroku, korzystając ze zrzutów ekranu. Materiały te są przydatne, jeśli potrzebujesz szczegółowych i dokładnych objaśnień.

Aby rozpocząć, skorzystaj z tego przewodnika albo poradników Pierwsze kroki z Joomla!. Oczywiście, możesz skorzystać z obu ścieżek.

Dziękujemy za wkład

» Stefan Wajda [zwiastun],